Hakkımızda | Sealife Yat Kiralama

Hakkımızda


Ekonomik Fiyatlar

Rekabetçi ve kaliteden ödün vermeksizin sürekli ekonomik ve kaliteli hizmet prensibi.

Birinci Sınıf Filosu ve Çalışanlar

Gelişen ve geliştirilen filosu ile herzaman en iyi yat filosu ve çalışanları ile birlikte hizmetinizde.

5 Yıldan Fazla Denizcilik Tecrübesi

5 Yıldan Fazla Denizcilik Tecrübesi

...

Sealife Hakkında

Daima en iyi hizmet sloganı ile yola çıkan SeaLife yatçılık her zaman müşteri memnuniyeti ve müşteri deneyimini ön planda tutmuştur. Yat kiralama faaliyetlerinin tamamı vergi mükellefi olan firmamız tarafından yürütülmektedir. Siz değerli konuklarımıza seyir boyunca turlarımızda ev konforunu yaşatmak için geniş yat filomuz ile hizmet vermekten mutluluk duyarız. Firmamız; İstanbul yanısıra (Beykoz koyu, Adalar, Poyrazköy 3.köprü) Muğla (Bodrum, Göcek) da yat kiralama hizmeti vermektedir. Yatlarımız; Evlilik teklifi , Bekarlığa veda partileri, Seyahat turları, Konaklamalı turlar, İş yemeği ve seyahatleri, yüzme turları gibi birçok alnda sizin hizmetinizdedir. Bu seyirler için yemek, sıcak ve soğuk içecek servisleri, eğlence aktiviteleri, lazer ve havai fişek gösterileri seçeneklerimiz mevcut olup siz değerli konuklarımıza kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

2022 Model Yeni ve Güncel Yat Modelleri

Güncel Yat Filomuz.

Seyirinizi ve eğlencenizi daha konforlu kılmak için, 2020 model güncel yat filomuzun ortak öne çıkan özelliklerini sizler için bir araya getirdik. Tüm yat modellerimizde belirtilen özellikler yer almaktadır.

220v Kullanılabilir elektrik priz (JENERATÖR)

2 Adet WC ve Duş

Mevsime göre Isıtma ve soğutma imkanı

Tüm paketlerde ücretsiz sıcak içecek ikramı

Ücretsiz Wi-Fi Hotspot imkanı

Güler yüzlü servis personeli

Müzik ses sistemi

Işıklandırma sistemleri

TV Sistemi

...

Sealife Tarihçesi

Kuruluşumuzdan günümüze şirketimiz hakkında

||
SeaLife Yat Kiralama Hizmetine Başladı
Denizcilik alanında faaliyet gösteren şirketimiz kurumsal anlamda yat kiralama hizmetine ilk olarak 2010 yılında değerli müşterilerine yat kiralama hizmeti vermeye başlamıştır.